O nas

Jesteśmy młodym utalentowanym zespołem, pełnym pasji i zaangażowania,
prowadzonym przez człowieka z 20 letnim doświadczeniem.
Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych sprawdź to i przekonaj się sam.

Pełni (PASJI) - 24/7!

Co sprawia, że nasze eventy są takie wyjątkowe? To pasja, którą przekładamy w naszą pracę dbając o każdy najmniejszy szczegół. Nasze głowy są pełne pomysłów 24 godziny na dobę, co sprawia, że kreatywności nam nigdy nie zabraknie.

 

Wygodny model
współpracy

Lubisz mieć wgląd w każdy etap powstawania procesu  wydarzenia? A może wolisz tylko dostać i zatwierdzić gotowy projekt? Oczekujesz szalonych pomysłów, czy raczej ważne jest dla Ciebie trzymanie się konkretnych standardów?  Wspólnie określimy Twój poziom zaangażowania w projekt,  tak, aby nasza współpraca była efektywna a nasza pasja stała się Twoją! 

 

Strategia, kreacja,
analiza!

Jesteśmy firmą specjalizującą się w organizacji eventów i imprez masowych dla firm z różnych branż. Nasze działania zaczynamy od opracowania strategii komunikacji i koncepcji kreatywnej, prowadzonych przez doświadczonych strategów. Oprócz kreatywności, dbamy o skuteczną promocję, gwarantującą osiągnięcie zamierzonych celów. Naszym celem jest nie tylko tworzenie wyjątkowych wydarzeń, ale także ich efektywna realizacja, przynosząca zamierzone rezultaty dla naszych klientów.

Kreatywność bez
ograniczeń

Tworzymy wyjątkowe eventy, których kreatywne kreacje zdobią internet. Nie boimy się szalonych pomysłów, ale równie dobrze obsługujemy te bardziej klasyczne. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a z pewnością Cię zaskoczymy. Gotowi na niezapomniane wydarzenie? Pozwól nam uczynić je niepowtarzalnym!

Wszystko w
jednym miejscu

7 Pasji to firma eventowa, z pasją do tworzenia niezapomnianych wydarzeń. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze, eliminując konieczność współpracy z wieloma agencjami. Bliska kooperacja z naszym zespołem sprawia, że projekty są realizowane z precyzją. Z nami doświadczycie niezapomnianych chwil, a my zadbamy o każdy detal, spełniając wszystkie Wasze oczekiwania.

Znajomość trendów

Odwiedzając naszą firmę eventową, nie martw się przestarzałymi trendami. Nasz młody zespół z pasją śledzi najnowsze inspiracje, tworząc wydarzenia zgodne z obecnymi preferencjami. Bez utartych fraz i nieaktualnych odniesień, zapewniamy, że nasze innowacyjne pomysły i nowoczesne rozwiązania technologiczne pozytywnie wpłyną na wizerunek Twojej marki. Z nami Twoje wydarzenie zawsze będzie kroczące z duchem czasu!

Szukasz projektu skrojonego na swoją miarę? Napisz do nas!

Scroll to Top